ARCHIWUM

Ciekawostki Archiwum Topsr24

Pierwsze wydanie Hitparady Topsr24 odbylo sie 23.10.2011 r. (jako Top 10) ..

Notowania odbywaja sie w Niedziele od godz.: 12:00 ..

Regulamin Hitparady zostal uaktualizowany 30.12.20 r. .

Ksztalt i Funkcje Hitparady zostaly uaktualizowane 30.12.20 r. ..


Hall of Fame Top sr24 :
Wykonawca – UtworMiejsce IMiejsce IIMiejsce III
DAMIAN HOLECKI
Kochaj Mnie Albo Rzuc
141204
DAREK NOWICKI
Srebrzysty Ksiezyc
110503
ARKADIA BAND
Zawsze Pojde W Twoja Strone
091403
TOMASZ CALICKI
Dla Nas Caly Swiat
090705
ZESPOL MARSAALAM –
Moj Magiczny Swiat
080204
JESIKA
Bajki Dwie
060305
PIOTR JURKIEWICZ
Zycie Jak Podroz
050408

Wykonawca – Utwor Rok
AMIGOS ZE SLASKA – Ten Taniec2012
2013
OXFORDUO – Stary Zygor Mom2014
BLUE PARTY & PAWEL GOLECKI – To Nie Ja2015
PETER KUCHARCZYK – Kazdy Dzien2016
STACH – Letnia Milosc2017
VOYAGER – Jestes Mi Bliska2018
ARKADIA BAND – Zawsze Pojde W Twoja Strone2019
PIOTR JURKIEWICZ – Uwierz W Marzenia2020
TRAWERS – Daj Mi Serce Swe2021
MIKO – Na Zawsze Ty2022
……….. – ……………..2023

Najdluzsza Piosenka w notowaniach Hitparady:

Wykonawca – Utwor Tygodni(e)
DAMIAN HOLECKI – Kochaj Mnie Albo Rzuc190

Lista wykresów tygodniowych Hitparady Topsr24 od 2016 roku do dziś …

Notowania + Piosenka Roku 2016


Notowania + Piosenka Roku 2017


Styczen14.01.21.01.28.01.
Luty04.02.11.02.18.02.25.02.
Marzec04.03.11.03.18.03.25.03.
Kwiecien08.04.15.04.22.04.29.04.
Maj06.05.13.05.20.05.27.05.
Czerwiec03.06.10.06.17.06.24.06.30.06.
Lipiec08.07.15.07.22.07.29.07.
Sierpien05.08.12.08.19.08.26.08.
Wrzesien02.09.09.09.16.09.23.09.
Pazdziernik07.10.14.10.21.10.28.10.
Listopad04.11.11.11.25.11.
Grudzien02.12.09.12.16.12.23.12.
Piosenka Roku

Styczen13.01.20.01.27.01.
Luty03.02.10.02.17.02.24.02.
Marzec03.03.10.03.17.03.24.03.31.03.
Kwiecien07.04.14.04.21.04.28.04.
Maj05.05.12.05.19.05.26.05.
Czerwiec02.06.09.06.16.06.23.06.30.06.
Lipiec07.07.14.07.21.07.28.07.
Sierpien04.08.11.08.18.08.25.08.
Wrzesien01.09.08.09.15.09.29.09.
Pazdziernik06.10.13.10.20.10.27.10.
Listopad03.11.10.11.17.11.24.11.
Grudzien01.12.08.12.15.12.22.12.29.12.
Piosenka Roku

Styczen12.01.19.01.26.01.
Luty02.02.09.02.16.02.23.02.
Marzec01.03.15.03.22.03.29.03.
Kwiecien05.04.12.04.19.04.26.04.
Maj03.05.10.05.17.05.31.05.
Czerwiec07.06.14.06.21.06.28.06.
Lipiec05.07.12.07.19.07.26.07.
Sierpien02.08.09.08.16.08.23.08.30.08.
Wrzesien06.09.13.09.20.09.27.09.
Pazdziernik04.10.11.10.18.10.25.10.
Listopad01.11.08.11.15.11.22.11.29.11.
Grudzien06.12.13.12.20.12.
Piosenka Roku

Styczen10.01.17.01.24.01.31.01.
Luty07.02.14.02.21.02.28.02.
Marzec07.03.14.03.21.03.28.03.
Kwiecien04.04.11.04.18.04.25.04.
Maj02.05.09.05.16.05.23.05.30.05.
Czerwiec06.06.13.06.20.06.27.06.
Lipiec04.07.11.07.18.07.25.07.
Sierpien01.08.08.08.15.08.22.08.29.08.
Wrzesien05.09.12.09.19.09.26.09.
Pazdziernik03.10.10.10.17.10.24.10.31.10.
Listopad07.11.14.11.21.11.28.11.
Grudzien05.12.12.12.19.12.
Piosenka Roku

Styczen16.01.23.01.30.01.
Luty06.02.13.02.27.02.
Marzec06.03.13.03.20.03.27.03.
Kwiecien03.04.10.04.17.04.24.04.
Maj01.05.08.05.15.05.22.05.29.05.
Czerwiec05.06.12.06.19.06.26.06.
Lipiec03.07.10.07.17.07.24.07.31.07.
Sierpien07.08.14.08.21.08.28.08.
Wrzesien04.09.11.09.18.09.25.09.
Pazdziernik02.10.09.10.16.10.23.10.30.10.
Listopad06.11.13.11.20.11.27.11.
Grudzien04.12.11.12.18.12.
Piosenka Roku2022

Styczen15.01.22..01.29.01.
Luty05.02.12.02.19.02.26.02.
Marzec
Kwiecien
Maj
Czerwiec
Lipiec
Sierpien
Wrzesien
Pazdziernik
Listopad
Grudzien
Piosenka Roku2023