ARCHIWUM

Ciekawostki Archiwum Topsr24

Pierwsze wydanie Hitparady Topsr24 odbylo sie 23.10.2011 r. (jako Top 10) ..

Notowania odbywaja sie w Niedziele od godz.: 12:00 ..

Regulamin Hitparady zostal uaktualizowany 30.12.20 r. .

Ksztalt i Funkcje Hitparady zostaly uaktualizowane 30.12.20 r. ..


Hall of Fame Top sr24 :
Wykonawca – UtworMiejsce IMiejsce IIMiejsce III
DAMIAN HOLECKI
Kochaj Mnie Albo Rzuc
141204
DAREK NOWICKI
Srebrzysty Ksiezyc
110503
ARKADIA BAND
Zawsze Pojde W Twoja Strone
091403
TOMASZ CALICKI
Dla Nas Caly Swiat
090705
JESIKA
Bajki Dwie
060305
PIOTR JURKIEWICZ
Zycie Jak Podroz
050408

Najdluzsza Piosenka :

Najdluzsza notowanie Piosenki :Tygodni(e)
DAMIAN HOLECKI – Kochaj Mnie Albo Rzuc190

spis Kalendarzowy notowan Hitparady z lat 2016-2021 …

Notowania + Piosenka Roku

Notowania + Piosenka Roku

Styczen14.01.21.01.28.01.
Luty04.02.11.02.18.02.25.02.
Marzec04.03.11.03.18.03.25.03.
Kwiecien08.04.15.04.22.04.29.04.
Maj06.05.13.05.20.05.27.05.
Czerwiec03.06.10.06.17.06.24.06.30.06.
Lipiec08.07.15.07.22.07.29.07.
Sierpien05.08.12.08.19.08.26.08.
Wrzesien02.09.09.09.16.09.23.09.
Pazdziernik07.10.14.10.21.10.28.10.
Listopad04.11.11.11.25.11.
Grudzien02.12.09.12.16.12.23.12.
Piosenka Roku

Styczen13.01.20.01.27.01.
Luty03.02.10.02.17.02.24.02.
Marzec03.03.10.03.17.03.24.03.31.03.
Kwiecien07.04.14.04.21.04.28.04.
Maj05.05.12.05.19.05.26.05.
Czerwiec02.06.09.06.16.06.23.06.30.06.
Lipiec07.07.14.07.21.07.28.07.
Sierpien04.08.11.08.18.08.25.08.
Wrzesien01.09.08.09.15.09.29.09.
Pazdziernik06.10.13.10.20.10.27.10.
Listopad03.11.10.11.17.11.24.11.
Grudzien01.12.08.12.15.12.22.12.29.12.
Piosenka Roku

Styczen12.01.19.01.26.01.
Luty02.02.09.02.16.02.23.02.
Marzec01.03.15.03.22.03.29.03.
Kwiecien05.04.12.04.19.04.26.04.
Maj03.05.10.05.17.05.31.05.
Czerwiec07.06.14.06.21.06.28.06.
Lipiec05.07.12.07.19.07.26.07.
Sierpien02.08.09.08.16.08.23.08.30.08.
Wrzesien06.09.13.09.20.09.27.09.
Pazdziernik04.10.11.10.18.10.25.10.
Listopad01.11.08.11.15.11.22.11.29.11.
Grudzien06.12.13.12.20.12.
Piosenka Roku

Styczen10.01.17.01.24.01.31.01.
Luty07.02.14.02.21.02.28.02.
Marzec07.03.14.03.21.03.28.03.
Kwiecien04.04.11.04.18.04.25.04.
Maj02.05.09.05.16.05.23.05.30.05.
Czerwiec06.06.13.06.20.06.27.06.
Lipiec04.07.11.07.18.07.25.07.
Sierpien01.08.08.08.15.08.22.08.29.08.
Wrzesien05.09.12.09.19.09.26.09.
Pazdziernik03.10.10.10.17.10.24.10.31.10.
Listopad07.11.14.11.21.11.28.11.
Grudzien05.12.12.12.19.12.
Piosenka Roku

Styczen16.01.23.01.30.01.
Luty06.02.13.02.27.02.
Marzec06.03.13.03.20.03.27.03.
Kwiecien03.04.10.04.17.04.24.04.
Maj01.05.08.05.15.05.22.05.29.05.
Czerwiec05.06.12.06.19.06.26.06.
Lipiec03.07.10.07.17.07.24.07.31.07.
Sierpien
Wrzesien
Pazdziernik
Listopad
Grudzien
Piosenka Roku